Hakkımızda

1974’te kurularak metal kaplama sektörüne adım atan Balkıs Galvano,1980 yılında 2.şubesini de açarak gelişimini sürdürmüş ve 2012 yılında kendini revize ederek; ”Balkıs Galvano Metal Kaplama” ismi ile faaliyetine devam etmektedir. Firmamız kurulduğu günden beri gerek kalite standartları, gerekse bilgi birikimi ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile kaplama sektörünün her daim öncülerinden olmuştur.

İş prensibi olarak müşteri memnuniyetini her daim en ön planda tutarak, uygulanan tüm proseslerden ardından kalite elemanlarımız tarafından %100 göz kontrolü ile kalite standardının maksimum seviyede tutulması ve olası hataların önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.

Farklı sektörlerdeki müşterilerimizin farklı talepleri doğrultusunda sürekli değişim ve gelişimden yana, yüzü daima sınırlarını aşmaya dönük bir çalışma sistemini benimsemekteyiz.

Balkıs Galvano, her daim en üst düzeyi hedefleyen, kendisini, gelişen teknoloji ile birlikte güncelleyen, prensiplerinden hiçbir koşulda taviz vermeyen çalışma anlayışı ile kaplama sektörünü ve kurumsal kimliğini daha ileri seviyelere taşımayı ve kaplama sektörünün öncülerinden olmayı amaç edinmektedir.